محل تبلیغات شما

مـردم دوسـت دارند خارق العاده باشـن، قهرمان باشـن! ولی نیسـتن فقط صحبتش رو می کنن و بـزرگ بزرگ حرف می زنن! اونموقع اگر یکی واقعاً یک قهرمان باشه و کارهای بزرگی انجام داده باشه هیچی نمی گـه!( بخاطر اینکه هیچ کس باورش نمی شـه،.!چـون همه فکر میکنن اونم مثل خودشون فقط حرف می زنه)اصلاً سوالم از تو اینه دختر! برای چی باید بگی؟ اصلاً برای چی با این آدم ها صحبت کنی! امـروز شنبـه، هشـت صبح سکوت کردم شنیدم . هیچی نگفتم! هیچی من با اقـوامم سر کار و حرف هاشـون، صحبت نمی کنم، اونموقع جـواب یک غریبـه رو بدم؟ فقط لبخند زدم و تو بهشـتم نوشتم من ازاین آدم ها دور می شم، می رم یه جای دور! بـاور کن دور نیست اون روز !

سـایه اَم رو بر می دارم و از اینجـا می رم -_- !

هفـتـه پراز اتفـاق های مهمـی داریم ( : !

فـاز دوم، صعـود دختر مومشـکی به قلـه موفقیتـه!

آخ، راستی

چشم های عسلی برق می زنن و  می خندن !

رنگ این هفته؟ صـد در صـد آبـــــــــی : ) مثل کتاب آبـی رنگی کـه قراره ازاین هفتـه درس بدم، مثل  خودکـار آبی  فـردا مثل کمربند آبی جمعه! آبـی جان ، دوستت دارم از اعماق قلبم :*

و من؟ یک" قهـرمان آبی" !

بـرف جـان حالـا که اومـدی، تهـرانمو سفیـد پوش کن، بیـا بشور ببر همه بدی های این آدم هارو !

هـوای برفـیه شدیداً .زمیـن هم عروس آسمون شـُد امروز سفید پـوش ِ عاشق ( : منم طبق عادت های همیشگی ، انـار دون شده با چای تازه دم توی ظروف گل سرخ می ریزم و میـام توی اُتـاق، به عشق رسیدم !آره! بـرای خدای کوچـک نامه نـوشتم . گفتم:" قبولـه! تو بیـا،من برات چـای دم می کنم و تو زندگی دَم کن برام (:  ، من برات چـای توی گل سرخ میاریم، توهم عشق با یک دسته گل سرخ بیـار برام ."

همش تقصیـر گل سرخ و چای تازه دَم بـا گل محـمدی هست! همش من رو عاشق می کنن! ( :

دلـم،سرزمیـنی پُر از قـهوه، رقص، سـاحل و جنگلهای بزرگُ می خواهـد...

شب هـای بـارونی پـاییـزی مـن

شکلآت تلخ از صندوقچـه خاطرات

های ,گل ,یک ,تو ,آدم ,سرخ ,گل سرخ ,برات چـای ,می زنن ,حرف می ,و تو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب ومقالات حقوقی